FOTOGRAFIA

ZDJĘCIA ŚLUBNE

Każdy ślub jest inny, ma swój niepowtarzalny styl i jedyny w swym rodzaj urok. To zbiór wyjątkowych, tradycyjnych momentów, ulotnych, szalonych chwil, które na początku tkwią w nas tak mono, a później z biegiem lat trochę blakną… Dlatego musimy je utrwalić na zdjęciach i filmie! Klimatyczne wykonane przez nas fotografie z niezwykłą dbałością i smakiem uchwycą najważniejsze wydarzenia z tego pierwszego dnia wspólnej drogi życia Państwa Młodych. Uwiecznią chwile pełne emocji, uniesień oraz ekscytacji. Powspominać chrzestnych przejętych udzielaniem błogosławieństwa, nowożeńców wkładających sobie obrączki na palce, matki ukradkiem ocierające łzy wzruszenia, krojenie ogromnego tortu, wodzireja wiodącego gości na parkiet oraz kelnerów noszących pełne tace ze smakołykami – bezcenne!. Nasze zdjęcia są doskonałą pamiątką na całe życie. Nawet wiele lat później, podczas wspólnego oglądania z dziećmi i wnukami przywołają miłe wspomnienia i uśmiech.

Przygotowania do ślubu

To niezwykły moment z pewną „tajemniczością” lekkim napięciem które jakby wprowadza w te wszystkie wydarzenia które za chwilę będą się działy na naszych oczach. Nie sposób pominąć ten moment podczas reportażu fotograficznego czy filmowego. A fakt że Panna młoda ma wówczas idealną fryzurę i makijaż również nie jest bez znaczenia przy wykonywaniu portretów.

Często przygotowania zwieńczone są momentem błogosławieństwa pary młodej przez rodziców – tylko zdjęcia są w stanie oddać emocje towarzyszące temu wydarzeniu.

Ceremonia zaślubin

Ceremonia ślubu to najważniejsze wydarzenie to crème de la crème, „wisienka na torcie całego dnia. Emocje towarzyszące temu wydarzeniu są jedyne w swym rodzaju i niepowtarzalne. Po latach na zdjęciach i filmach nabierają dodatkowego smaku i uroku.

Zabawa weselna

Huczna zabawa nierzadko do białego rana – tyle ile dzieje się w tym czasie nie sposób zapamiętać od razu. Tutaj fotograf i operator kamery są niezbędni by utrwalić wszystko co się podczas wesela wydarzyło.

Zdjęcia portretowe i plenerowe

To dopełnienie całości wydarzeń w dniu ślubu.

Ślubne klimaty

 

ul. Młyńska 7

40-098 Katowice

tel. 32 739 09 61

kom. 508 175 188

kom. 500 606 500

E-mail: info@slubneklimaty.pl